Satın Alma Eğitimi
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


Satın Alma Eğitimi

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinden gelen eğitim taleplerini değerlendirerek 2017 yılı için eğitim programı hazırlamıştır. 2017 eğitim çalışmalarından ilki 16 Şubat 2017 Perşembe günü başladı. BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ açılış konuşmasını yaparak katılımcılara başarılar diledi. Balıkesir 16 Şubat 2017;BASİAD 2017 programı kapsamında üye

BASİAD Eğitim Çalışmaları.

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinden gelen eğitim taleplerini değerlendirerek 2017 yılı için eğitim programı hazırlamıştır. 2017 eğitim çalışmalarından ilki 16 Şubat 2017 Perşembe günü başladı. BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ açılış konuşmasını yaparak katılımcılara başarılar diledi.

Balıkesir 16 Şubat 2017;BASİAD 2017 programı kapsamında üye işyerlerinde bir araştırma gerçekleştirerek; eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek bir çalışma başlatmıştır. Üye işyerlerinden gelen taleplerde; satın alma, satış-pazarlama, depolama ve stok yönetimi, insan kaynakları, finans yönetimi, yazılım, etkili iletişim, grup entegrasyonu konuları başta olmak üzere eğitim ihtiyacı olduğu anlaşılmıştır.

Balıkesir işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel eğitmenlerin eşliğinde satın alma eğitimi ile proje başlatılmıştır.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ: “ Pek çok değişik alanda dünya genelinde takip etmekte güçlük çektiğimiz gelişmeler yaşanmaktadır. Değişikliklerin her alanı etkilediği bir dönemde şirketlerin değişikliklerden etkilenmediğini söylemek mümkün değil. Şirketlerimizde değişimden etkilendiğine göre, şu anda şirketlerimizde her ne faaliyet yürütüyorsak, her ne birimde çalışıyorsak bilmeliyiz ki işimizin yapma anlayışı ile ilgili toplu değişiklikler ile karşı karşıyayız. Yaptığımız işi yaptığımız şekli ile devam ettirmemiz rekabet gücümüzü azaltmaktadır. Dolayısı ile yeni yaklaşımlara ihtiyacımız var. Tüm işletme fonksiyonlarını maksimum verimi elde edecek şekilde yeniden dizayn etmeye ihtiyacımız var. Özellikle kar marjlarında yoğun rekabete dayalı azalmadan dolayı yeni yöntemler bulunması gerekliliği açıktır. Sürdürülebilir büyüme ve işletmelerimizin varlığının devamı adına yeniliklere; alacağımız eğitimler vasıtasıyla hazırlanmamız çok daha kolay olacaktır. BASİAD olarak bu ihtiyacın ve gelecek yapılanmadaki rollerin farkındayız. Bu doğrultuda Balıkesir işletmelerine eğitim yolu ile destek olmak arzusundayız. Eğitim çalışmalarımız ve konusunda uzman kişilerin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz seminer faaliyetlerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek.” dedi. 

BASİAD Satıl Alma Eğitimini Balıkesir işletmelerinin satın alam birimlerinden 20 katılımcı ile devam ettirilmektedir.

Resim Galerisi