BASİAD TÜRKİYE MUHASEBE STANDARTLARI EĞİTİMİ 10-11-12 TEMMUZ 2012
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD TÜRKİYE MUHASEBE STANDARTLARI EĞİTİMİ 10-11-12 TEMMUZ 2012

BASİAD tarafından ücretsiz olarak düzenlenen ve üç gün süren “Türkiye Muhasebe Standartları Eğitimi” tamamlandı.
Şirketlerimizin muhasebe departmanı çalışanları, 1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe giren Yeni Türk Ticaret Kanunuyla birlikte, uyulması zorunlu yeni düzenlemeler konusunda, Dernek merkezimiz Sütunlu Konak da üç gün süren bir eğitim gördüler. Toplam 12 saat süren ücretsiz eğitim, Yeminli Mali Müşavir Sorumlu Ortak Başdenetçi Sn.Ergun YALVAÇ’ın yanı sıra, Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyelerinden Sn. Prof.Dr.Tamer BOLAT, Sn. Prof.Dr.Hüseyin AKAY ve Sn.Doç Dr.Şakir SAKARYA tarafından verilerek, 24 katılımcıya eğitim sertifikaları verildi.

BASİAD Başkanı Sn.İsa Tamer ÇELİK, Başkan Yardımcısı Sn.Ümit BAYSAL, Genel Sekreter Sn.Nuri ÇAKMAK ve Sayman Sn.Ahmet İŞLEK; eğitimin son gününde yer alarak, “Türkiye Muhasebe Standartları Eğitimini” veren Yeminli Mali Müşavir Sorumlu Ortak Başdenetçi Sn.Ergun YALVAÇ, Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyelerinden Sn. Prof.Dr.Tamer BOLAT, Sn. Prof.Dr.Hüseyin AKAY ve Sn.Doç Dr.Şakir SAKARYA’ya teşekkür ederek, günün anısına plaket sundular.

BASİAD Başkanı İsa Tamer ÇELİK, bu gibi eğitim çalışmalarına ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Türkiye Muhasebe Standartları Eğitimi eğitim programımızın birinci ayağını oluşturmakta, ilerleyen günlerde bu programın ikinci ayağı olarak, “Bağımsız Denetim” konusunda yine ücretsiz bir eğitim çalışmamız daha olacak” dedi.