BASİAD ZEYTİN DALI OPERASYONU İÇİN LOKMA HAYRI DÜZENLEDİ.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD ZEYTİN DALI OPERASYONU İÇİN LOKMA HAYRI DÜZENLEDİ.

Derneğimiz Zeytin Dalı Harekatında Ordumuzun başarısı, askerimizin güvenliği ve şehitlerimizin ruhunu şad etmek amacıyla 26 Ocak 2018 Cuma Namazı sonrası Hacı Ali Cami önünde lokma hayrımıza düzenledi.  Ülkemiz, sınır güvenliğini sağlamak, hem kendisi hem de bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak için adım atmıştır. Bölgeyi terör örgütlerinden temizleyerek huzur, güven ve barış ortamını yeniden tesis etmek 

BASİAD “ZEYTİN DALI OPERASYONU” İÇİN LOKMA HAYRI DÜZENLEDİ. 

Derneğimiz Zeytin Dalı Harekatında Ordumuzun başarısı, askerimizin güvenliği ve şehitlerimizin ruhunu şad etmek amacıyla 26 Ocak 2018 Cuma Namazı sonrası Hacı Ali Cami önünde lokma hayrımıza düzenledi.  

Ülkemiz, sınır güvenliğini sağlamak, hem kendisi hem de bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak için adım atmıştır. Bölgeyi terör örgütlerinden temizleyerek huzur, güven ve barış ortamını yeniden tesis etmek amacıyla Afrin’de sınır ötesi harekât başlamıştır.

Balıkesir İş dünyası olarak bizler ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin aldığı bu kararın arkasındayız ve destekliyoruz. Türkiye, uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmıştır. Zeytin Dalı Harekâtı, evrensel hukuk ve BMGK terörle mücadele kararları ile BM Sözleşmesi’nde yer alan meşru müdafaa hakkı çerçevesinde başlatılmıştır.

Suriye’nin toprak bütünlüğüne, egemenliğine ve siyasi birliğine saygı gösterilmektedir. Dolayısıyla bu harekât, meşrudur ve uluslararası hukuka uygundur. Masum insanları katleden ve ülkemizin güvenliğine de açık tehdit oluşturan terör gruplarına sessiz kalmamız beklenemez. Ordumuzun, Mehmetçiğin ve Milletimizin Allah yardımcısı olsun.

 

 

Resim Galerisi