Yapılandırma Saat 23:59 da Sona Eriyor
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


Yapılandırma Saat 23:59 da Sona Eriyor

7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılacak başvurular için son gün 30 Haziran Cuma günü olup, bu sürenin uzatılma imkanı bulunmamaktadır. Mükelleflerimiz, bugün ve 30 Haziran 2017 Cuma günü saat 23:59' a kadar açık olup tüm vergi dairelerinden başvurularını yapabilecektir. Vergi dairelerine başvuru için 

Yapılandırma Saat 23:59'da Sona Eriyor

Cuma, 30 Haziran 2017

7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılacak başvurular için son gün 30 Haziran Cuma günü olup, bu sürenin uzatılma imkanı bulunmamaktadır.

Mükelleflerimiz, bugün ve 30 Haziran 2017 Cuma günü saat 23:59' a kadar açık olup tüm vergi dairelerinden başvurularını yapabilecektir. Vergi dairelerine başvuru için gelen hiçbir mükellef geri çevrilmeyecek ve son mükellefin işlemleri bitinceye vergi daireleri açık bulundurulacaktır.

İnternet üzerinden de  30 Haziran 2017 Cuma günü saat 23:59’a kadar başvuru yapılabilecektir.

Ayrıca, Mayıs 2017 dönemine ilişkin Muhtasar Beyanname, Damga Vergisi Beyannameleri ile Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin verilmesi ile beyan edilen vergilerin ödenmesi işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.

Mayıs 2017 dönemine ilişkin "Form Ba" ve "Form Bs" bildirimlerinin ise 30 Haziran Cuma günü sonuna kadar verilmesi gerekmektedir.