Ankara da Rusya Büyükelçisine yapılan terör saldırısını kınıyoruz.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


Ankara da Rusya Büyükelçisine yapılan terör saldırısını kınıyoruz.

Ankara’da Rusya Büyükelçisine yapılan terör saldırısını kınıyoruz. Ülkemizde ve dünyanın değişik köşelerinde gerçekleştirilen hain terör saldırıları karşısında büyük bir üzüntü ve keder içindeyiz. Terör saldırısı ile hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. İstanbul, Kayseri ve Ankara; bu saldırılar açıkça ülkemizin bütünlüğüne ve Milletimizin birliğine yapılan hainliklerdir. 

KINIYORUZ.

Ankara’da Rusya Büyükelçisine yapılan terör saldırısını kınıyoruz. Ülkemizde ve dünyanın değişik köşelerinde gerçekleştirilen hain terör saldırıları karşısında büyük bir üzüntü ve keder içindeyiz. Terör saldırısı ile hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. İstanbul, Kayseri ve Ankara; bu saldırılar açıkça ülkemizin bütünlüğüne ve Milletimizin birliğine yapılan hainliklerdir.  Ankara’da Sayın Büyükelçinin canına, Milletimizin şevkatli konukseverliğine ve güvenlik güçlerimizin itibarına aynı anda saldırılmıştır. Her zaman kinden çok bir ve beraber ve itidalli olmalıyız.

Resim Galerisi