BASİAD Seminer ve Üye Kahvaltı Programını Gerçekleştirdi.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD Seminer ve Üye Kahvaltı Programını Gerçekleştirdi.

Balıkesir Sanayici ve İş Adaları Derneği (BASİAD) 26 Kasım 2017 tarihlerinde Balıkesir’de üyelerinin aileleri ile birlikte katıldıkları bir eğitim semineri ve kahvaltı organizasyonunu birlikte gerçekleştirdi. Programa BASİAD Üyeleri, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ve bazı sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı. Balıkesir 27.11.2017 / BASİAD eğitim çalışmalarına farklı bir konsepte devam ediyor. İşletmelerin çalışanlarına yönelik eğitimleri bir seri 

BASİAD Seminer ve Üye Kahvaltı Programını Gerçekleştirdi.

Balıkesir Sanayici ve İş Adaları Derneği (BASİAD) 26 Kasım 2017 tarihlerinde Balıkesir’de üyelerinin aileleri ile birlikte katıldıkları bir eğitim semineri ve kahvaltı organizasyonunu birlikte gerçekleştirdi. Programa BASİAD Üyeleri, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ve bazı sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı.

Balıkesir 27.11.2017 / BASİAD eğitim çalışmalarına farklı bir konsepte devam ediyor. İşletmelerin çalışanlarına yönelik eğitimleri bir seri halinde devam ettiren BASİAD üyelerine ve ailelerine yönelik bir seminer gerçekleştirdi. BASİAD ailesi eğitim programı öncesi kahvaltı organizasyonu ile bir araya geldi.

26 Kasım Sabahı 135 kişilik grubumuz eğitim öncesi kahvaltı organizasyonu ile bir araya geldi. Programımıza Balıkesir Milletvekili İsmail Ok,  GÜNMASRSİFED Başkanı İsa Tamer Çelik ve BAGİAD Başkanı Rahmi Kula’da iştirak ettiler. Kahvaltı organizasyonunda üyelerimiz aileleri ile nezih bir ortamda birliktelik sergilemiş oldular.

BASİAD olarak işletmelere yönelik başlatmış olduğumuz eğitim çalışmalarına devam edeceğiz. Eğitim çalışmalarımızın farklı bir boyutunu BASİAD ailesine yönelik olarak 26 Kasım sabahı kahvaltı organizasyonu sonrasında gerçekleştirdik. İzgören Akademi tarafından  “Avucunuzdaki Kelebek” adlı seminer BASİAD ailesine sunuldu. Sabah saat 10:30’da başlayan programımız saat:13:30 itibari ile sona erdi.

Program esnasında BASİAD’ı tanıtan 2 adet film gösterimi yapıldı. BASİAD Başkanı Abdullah Bekki program esnasında bir konuşma yaptı. Başkan Bekki: “ Bugünlerde çok daha fazla bir arada olmaya, gönül ve güç birliği yapmaya ihtiyacımız var. Eğitime ihtiyacımız var. Eğitim çalışmamız bazen teknik işletme konularında olacak bazen de bugün olduğu gibi aileye ve gönüllere dokunacak. BASİAD bugün karşımızda kocaman bir aile olarak duruyor. Sizlerle bu güzel Pazar sabahını paylaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum.” Dedi.

Resim Galerisi