BASİAD "Satışın Şifreleri" Eğitimi
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD "Satışın Şifreleri" Eğitimi

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından 2017 eğitim planı çerçevesinde gerçekleştirilen işletme ortağı ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmaları ilgi ve istek ile karşılanıyor. 2017 eğitim çalışmalarından üçüncüsü 20 Nisan 2017 Perşembe günü başladı. BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ Balıkesir işletmelerini değişen eğilimleri takip etmek üzere düzenli 

BASİAD Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor.

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından 2017 eğitim planı çerçevesinde gerçekleştirilen işletme ortağı ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmaları ilgi ve istek ile karşılanıyor.

2017 eğitim çalışmalarından üçüncüsü 20 Nisan 2017 Perşembe günü başladı. BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ Balıkesir işletmelerini değişen eğilimleri takip etmek üzere düzenli eğitim faaliyetlerine katılmaları çağrısında bulundu.

Balıkesir 20 Nisan 2017;BASİAD eğitimleri gelen talepler doğrultusunda şekillenerek devam ediyor. 2017 BASİAD Eğitim planı takvimi ve içeriği ile “Eğitim Akademisi” özelliklerine doğru hızla ilerliyor. Bu çerçevede 19 işletmenin iştiraki ile Perşembe günü İzgören Akademi eğitmenliğinde “Satışın Şifreleri” eğitim çalışması başlatılmıştır.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ: “ 2017 yılında programlı bir şekilde başlattığımız eğitim çalışmalarının bugün üçüncüsünü gerçekleştiriyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Sizlerin eğitime olan ilgisini görmek beni Balıkesir ve ülkemiz ekonomisinin geleceğine yönelik umutlandırıyor. Eğitim ihtiyacının algılanmış olmasını önemsiyorum. Geçen ay lojistik ve depolama eğitiminin geri dönüşleri çok iyi oldu. Eğitim sonrası eğitime katılanlara her gün e.mail yolu ile 3-4 soru göndererek sürekliliği sağladık ve bilgileri taze tutma gayreti içine girdik.  Yaptığımız işi yaptığımız şekli ile devam ettirmemiz rekabet gücümüzü azaltmaktadır. Bilinmelidir ki eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Eğitimi günlük faaliyetlerimizin arasına mutlak almak durumundayız. İşimiz ile ilgili mevzuatı takip etmek, destekleri takip etmek te bir çeşit eğitimdir. Sonucunda bilgi dağarcığımız genişlemiş oluyor. Balıkesir olarak mevzuatın ve desteklerin yeterince takip edilmemesinin olumsuzluklarını da yaşıyoruz. İşimiz ile ilgili alanda bilgili olmak ve bilgiyi taze tutmak zorundayız. Mevzuatı ve yenilikleri takip etmek zorundayız. Bugünkü eğitime katılan arkadaşlarımızı kutluyor ve başarılar diliyorum. Önce sizlere sonra işletmelerimize olumlu katkı yapmasını diliyorum.” dedi. 

Resim Galerisi