Lojistik ve Depolama Eğitimi
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


Lojistik ve Depolama Eğitimi

BASİAD 2017 eğitim programı kapsamında Balıkesir merkezde bulunan işyerlerinde bir araştırma gerçekleştirerek; eğitim ihtiyaçlarını tespit etmiş ve bir çalışma başlatmıştır. Üye işyerlerinden gelen taleplerde yapılan eğitim çalışmalarının faydası ve gerekliliği teyit edilmiştir.  Bu çerçevede 17 işletmenin iştiraki ile Cuma günü lojistik ve depolama eğitim çalışması başlatılmıştır.

BASİAD Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor.

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından 2017 eğitim planı çerçevesinde gerçekleştirilen işletme ortağı ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmaları ilgi ve istek ile karşılanıyor.

2017 eğitim çalışmalarından ikincisi 17 Mart 2017 Cuma günü başladı. BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ açılış konuşmasını yaparak katılımcılara başarılar diledi.

Balıkesir 18 Mart 2017;BASİAD 2017 eğitim programı kapsamında Balıkesir merkezde bulunan işyerlerinde bir araştırma gerçekleştirerek; eğitim ihtiyaçlarını tespit etmiş ve bir çalışma başlatmıştır. Üye işyerlerinden gelen taleplerde yapılan eğitim çalışmalarının faydası ve gerekliliği teyit edilmiştir.  Bu çerçevede 17 işletmenin iştiraki ile Cuma günü lojistik ve depolama eğitim çalışması başlatılmıştır.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ: “ Geçen ay gerçekleştirdiğimiz eğitim çalışması neticesinde gördük; işletmelerimiz geleceklerine yatırım yapmalı ve bunların başında gerek ortakların gerekse çalışanların ilgili konularda eğitim çalışmalarına katılmaları gelmektedir. Geçen ay satın alma eğitiminin geri dönüşleri çok iyi oldu. Eğitim sonrası eğitime katılanlara her gün e.mail yolu ile 3-4 soru göndererek sürekliliği sağladık ve bilgileri taze tutma gayreti içine girdik.  Pek çok değişik alanda dünya genelinde takip etmekte güçlük çektiğimiz gelişmeler yaşanmaktadır. Değişikliklerin her alanı etkilediği bir dönemde şirketlerin değişikliklerden etkilenmediğini söylemek mümkün değil. Şirketlerimizde değişimden etkilendiğine göre, şu anda şirketlerimizde her ne faaliyet yürütüyorsak, her ne birimde çalışıyorsak bilmeliyiz ki işimizin yapma anlayışı ile ilgili toplu değişiklikler ile karşı karşıyayız. Yaptığımız işi yaptığımız şekli ile devam ettirmemiz rekabet gücümüzü azaltmaktadır. Bilinmelidir ki eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Günümüzde üretilen yeni bilgilere ve teknolojiye ayak uydurmak bir yana hayal etmek dahi zorlaşmıştır. Bu da sahip olduğumuz bilgi alanına 24 saat içinde yeni bilgilerin eklendiği anlamına gelmektedir. Bu şartlar altında mevcut bilgiler ile işlerimizi devam ettirmemiz esasen her geçen gün sahip olduğumuz bilginin ilgili alanda kapladığı yerin azaldığı anlamına gelmektedir. BASİAD ve benzeri kurumlarında üzerine düşen görevlerden bir tanesi bu tür çalışmalardır. Eğitim ile daha iyi yerlere gelmemiz mümkün olacaktır.” dedi. 

Resim Galerisi