BASİAD YÖNETİM KURULUNDAN KÜÇÜKSAN YENİ YÖNETİM KURULUNA TEBRİK ZİYARETİ.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD YÖNETİM KURULUNDAN KÜÇÜKSAN YENİ YÖNETİM KURULUNA TEBRİK ZİYARETİ.

Yapılan son genel kurul sonrası görevi devralan Mustafa Çanakçı ve ekibine bu zorlu görevde başarı dileklerini sunan BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer Çelik; “Balıkesir Merkez Küçük Sanayi Sitemiz, Gaziantep’ten sonra Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi. Bugün bu sitemiz içerisinde küçük imalatçıdan, servis işleri yapan birçok kuruluşumuz faaliyetlerini yıllardır sorunsuz olarak götürmektedir. 

 

Yapılan son genel kurul sonrası görevi devralan Mustafa Çanakçı ve ekibine bu zorlu görevde başarı dileklerini sunan BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer Çelik; “Balıkesir Merkez Küçük Sanayi Sitemiz, Gaziantep’ten sonra Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi. Bugün bu sitemiz içerisinde küçük imalatçıdan, servis işleri yapan birçok kuruluşumuz faaliyetlerini yıllardır sorunsuz olarak götürmektedir. Bize göre artık sanayi sitemizde üretimi yapılan ürünlerimizin yine aynı bölgelerde tanıtımının yapılması gerektiğini düşünüyorum. Artık sadece üretmek yetmiyor. Ürettiğiniz ürünün pazarlanması gerekiyor. Bu kapsamda pazarlama tekniklerinin en başında gelen tanıtım için birşeyler yapmak gerekiyor. Bunun için dükkanların bir bölümünde teşhir, minik fuar alanları veya bölgesel ve geniş katılımlı fuarlar yapılması gerektiği kanaatindeyim. Tüm bu görüşler ışığında ortak noktamız sanayici olan BASİAD ve KÜÇÜKSAN olarak ortak bir takım projelere imza atabiliriz.” Şeklinde konuştu.

Başkan İsa Tamer Çelik’in tüm görüşlerine katıldığını ifade eden KÜÇÜKSAN Yönetim Kurlu Başkanı Mustafa Çanakçı ise; “Artık yaşam hızlandı. Üretimin zamanı çok kısaldı. İnsanlar eskiden bir ürünü üretim aşamasında pazarlayıp, sıradaki siparişleri yetiştiriyordu. Şimdi ise üretimin boyut değiştirmesi nedeniyle daha anlaşma yapılırken, imalat fazlasına ulaşabiliyorsunuz. Bu nedenle eldeki ürünün pazarlanması ve haliyle kamuoyuna sunumu gerekiyor. Bunun değişik metotları var ama en önemlisi haliyle tanıtım. Bu nedenle İsa Tamer Çelik başkanımın sözlerine katılıyorum. Bizde BASİAD ile ortak projelere imza atmaktan üyelerimiz adına mutluluk duyarız. Ortaklarımızın kazancına olacak her projenin, arkasında, yanında ve hatta en önünde kooperatif olarak durmaya hazırız.” Dedi.