BASİAD HEYETİ 20-21 MART 2013 TARİHLERİNDE, ANKARA`DA BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİMİZ VE ANKARA BALIKESİRLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD HEYETİ 20-21 MART 2013 TARİHLERİNDE, ANKARA`DA BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİMİZ VE ANKARA BALIKESİRLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ.

BASİAD Yönetim Kurulundan bir heyet, 20-21 Mart 2013 tarihlerinde çeşitli temaslarda bulunmak üzere, 19 Mart 2013 tarihinde uçakla Ankara’ya gittiler. Ankara programı çerçevesinde Balıkesir Milletvekillerimiz ve Ankara Balıkesirliler Derneği’ni de ziyaret ettiler.19 Mart 2013 tarihinde BASİAD Yönetim Kurulundan bir heyet, 20-21 Mart 2013 tarihlerinde çeşitli temaslarda bulunmak üzere, 19 Mart 2013 tarihinde uçakla Ankara’ya gittiler. Ankara programı çerçevesinde Balıkesir Milletvekillerimiz ve Ankara Balıkesirliler Derneği’ni de ziyaret ettiler.

BASİAD Heyeti, 20 Mart 2013 Çarşamba günü ziyaretlerine, TBMM’de, CHP Balıkesir Milletvekillerini ziyaret ederek başladılar. CHP Balıkesir Milletvekilleri Sn.Ayşe Nedret AKOVA, Sn.Namık HAVUTCA VE Sn.Haluk Ahmet GÜMÜŞ ile ayrı ayrı toplantı yaparak, Balıkesirimizin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular.
Öğle yemeğinde CHP Balıkesir Milletvekilleriyle TBMM’de birlikte olan heyetimiz, öğleden sonra, Balıkesir AK Parti Milletvekili Sn.Ahmet Edip UĞUR’u, Ak Parti Genel Merkez Binasındaki makamında ziyaret etti.

“BALO” projesi, Balıkesir Havaalanının genişletilmesi çalışmaları ve Balıkesir’in büyükşehir olması konularında fikir alışverişinde bulundular. Toplantı sırasında Sn.Milletvekilimizi ziyarete gelen Sağlık Bakanımız Sn.Dr.Mehmet MÜEZZİNOĞLU da toplantıya katılarak, Balıkesirli hemşerilerimize selam ve saygılarını iletti.

Milletvekillerimizi ziyaret sonrası, BASİAD Başkanı İsa Tamer ÇELİK, vekillerimize günün anısına, Sütunlu Konağın cama işlenmiş minyatürünü hediye etti.

BASİAD Heyeti, 21 Mart 2013 Perşembe günü Ankara Balıkesirliler Derneğini, Dernek Merkezinde Ziyaret etti. Ziyarette Balıkesirli hemşerilerimiz, Balıkesirliler Derneği Başkanı Sn.Enver VAR, Sn.Servet CAMGÖZ, Sn.Levent DEMİRALP ve Sn.Hasan Mustafa DERNELİ heyetimizi çok sıcak karşıladılar. Balıkesirliler Derneği Başkanı Sn.Enver VAR, her ilin derneğinin Ankara’da gün düzenlediklerini, Balıkesirliler olarak kendilerinin de “Balıkesir Günü” yapmak istediklerini anlattı ve bunun için Balıkesir Valiliğinden, Balıkesir Belediyesinden, Ticaret Odasından, Sanayi Odasından, Ticaret Borsasından ve Balıkesir’de bulunan sivil toplum kuruluşlarından destek beklediklerinin altını çizdi. Ziyaret sonrasında Başkanımız İsa Tamer ÇELİK, Balıkesirliler Derneği Başkanı Sn.Enver VAR’a da günün anısına yaptırılan Sütunlu Konağın cama işlenmiş minyatürünü hediye etti.
Heyetimiz aynı gün uçakla Balıkesir’e döndü.