BASİAD`DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD`DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI.

"KAN ACİL DEĞİL SÜREKLİ BİR İHTİYAÇTIR” bilincinden yola çıkarak; sosyal sorumluluk alanında gönüllü kan bağışının önemi ve farkındalığın oluşturulması amacıyla, Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği ve Kızılay Balıkesir Şubesi işbirliği ile 6 Şubat 2013 Çarşamba günü, dernek merkezimiz Sütunlu Konakta, 19.00-22.00 saatleri arasında kan bağışı kampanyası düzenlendi.

KAN ACİL DEĞİL SÜREKLİ BİR İHTİYAÇTIR” bilincinden yola çıkarak; sosyal sorumluluk alanında gönüllü kan bağışının önemi ve farkındalığın oluşturulması amacıyla, Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği ve Kızılay Balıkesir Şubesi işbirliği ile 6 Şubat 2013 Çarşamba günü, dernek merkezimiz Sütunlu Konakta, 19.00-22.00 saatleri arasında kan bağışı kampanyası düzenlendi.


32 üyemizin katılımı ile gerçekleştirilen kampanyada, Başkanımız İsa Tamer Çelik “ 6 Şubat Tarihinin bizler için ayrı bir önemi var. Atatürk’ün Balıkesir’e gelişinin 90.cı yıldönümünde, BASİAD olarak, Ulu Önderimizin kaldığı Sütunlu Konak da böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmak da bize ayrı bir keyif veriyor. Kanlarını bağışlayarak, etkinliğimize destek olan bütün BASİAD dostlarına, Kızılay Balıkesir Şubesi yetkililerine ve emeği geçen herkese Derneğim ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.