BASİAD DOSTLARI GELENEKSEL BASİAD PİKNİĞİNDE BULUŞTU.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD DOSTLARI GELENEKSEL BASİAD PİKNİĞİNDE BULUŞTU.

Her yıl geleneksel olarak yapılan Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneğimizin Pikniği Değirmen Boğazı’nda yapıldı. BASİAD DOSTLARI GELENEKSEL BASİAD PİKNİĞİNDE buluştu.
Her yıl geleneksel olarak yapılan Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneğimizin Pikniği Değirmen Boğazı’nda yapıldı. Balıkesir Valisi Sn.Selahattin HATİPOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Sn.Ahmet GÖKÇINAR, Adalet Komisyonu Başkanı Sn.Metin GÜNVER, Orman Bölge Müdürü Sn.Recep ATEŞ ile çok sayıda BASİAD üyesinin aileleriyle birlikte katıldığı pikniğimizde çocuklar için animasyon gösterileri ve yarışmalar düzenlendi. Ayrıca müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam eden pikniğimizde pırlanta yüzük ve kolye çekilişi yapıldı. BASİAD Başkanı İsa Tamer ÇELİK pikniğe katılanlara teşekkür ederek “Bütün dostlarımızın eşleri ve çocukları ile burada olmaları bizleri çok memnun etmiştir. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz pikniğimiz motivasyonumuzu yükselterek, bizleri kaynaştırmaktadır. Burada bir arada olmanın güzelliğini yaşıyoruz.” diye konuştu..
Resim Galerisi