BASİAD; BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE BAŞKAN YARDIMCILARI İLE YEMEKLİ BİR TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD; BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE BAŞKAN YARDIMCILARI İLE YEMEKLİ BİR TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ

Basiad Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcıları ile birlikte yemekli toplantıda biraraya geldi. 1 Temmuz 2009 Çarşamba akşamı 52 Evler Restaurant´ta gerçekleştirilen yoğun katılımlı toplantıya BASİAD Yönetim Kurulu, Komisyon ve komisyon üyeleri ile dernek üyeleri katıldı.
Basiad Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcıları ile birlikte yemekli toplantıda biraraya geldi.1 Temmuz 2009 Çarşamba akşamı 52 Evler Restaurant´ta gerçekleştirilen yoğun katılımlı toplantıya BASİAD Yönetim Kurulu, Komisyon ve komisyon üyeleri ile dernek üyeleri katıldı. Belediye Başkanı İsmail Ok, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Özenç, Tuna Aktürk ve Argun Atıcı´nın konuk olarak hazır bulunduğu yemekli toplantı gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Samimi ve sohbet havasında geçen toplantıda Sayın Ok, projelerini anlatarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. En önemli ilkelerinin "insana saygı" olduğunu ve kimseye ayrımcılık yapmadıklarını, haklarında yapılan olumsuz konuşmalara ise zaman içinde yapacakları icraatları ile cevap vereceklerinin altını çizen Ok, önemli olanın Balıkesir´e hizmet olduğunu belirtti. BASİAD üyelerinin de kente yönelik çeşitli sorularını cevaplayan Belediye Başkanı İsmail Ok ve yardımcılarının yanı sıra BASİAD Yönetim Kurulu´nun eski başkanları ve aynı zamanda Belediye Meclisi Üyeleri olan Hazım Köse ve Ekrem İzci de kent ile ilgili bazı konularda üyelere bilgi verdiler. BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer Çelik de, Belediye´nin yaptıkları çalışmaların takipçisi ve yardımcısı olacaklarından şüphe duyulmaması gerektiğini ve Balıkesir için atılan her olumlu adımın arkasında olduklarını, bu toplantıların da belli zaman aralıklarıyla yineleneceğini belirtti.
Resim Galerisi