BASİAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ TUANA RESTAURANTTA YAPILDI.
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


BASİAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ TUANA RESTAURANTTA YAPILDI.

Basiad Geleneksel İftar Yemeği Tuana Restaurantta Yapıldı. Basiad Geleneksel İftar Yemeği, 9 Eylül 2009 tarihinde Tuana Restaurantta, üyelerimizin yoğun katılımı ile yapıldı.
Basiad Geleneksel İftar Yemeği Tuana Restaurantta Yapıldı. 09.09.2009 BASİAD Geleneksel İftar Yemeği, 9 Eylül 2009 tarihinde Tuana Restaurantta, üyelerimizin yoğun katılımı ile yapıldı. BASİAD Başkanı İsa Tamer ÇELİK iftar yemeğinden sonra yaptığı konuşmada; Güneydoğu’da teröristlerle çatışırken şehit olan askerlerimiz ve İstanbul ile Tekirdağ bölgelerinde meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlar için Allah’tan Rahmet diledi. Sn.ÇELİK yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiğinin altını çizerek Ramazan ayının bir yardımlaşma ve hoşgörü ayı olduğunu da ifade etti. Sn.ÇELİK’in konuşmasının ardından araştırmacı yazar Aydın AYHAN Çanakkale Savaşları konulu duygu dolu bir sunum yaptı. Balıkesir’in Çanakkale Savaşlarında vermiş olduğu mücadeleleri anlatan AYHAN herkesin ne şartta olursa olsun mutlaka Çanakkale’ye giderek oraları görmesi gerektiğini söyledi.
Resim Galerisi