DEMOKRAT PARTİ BALIKESİR 1.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI İLHAN ERDİNÇ
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


DEMOKRAT PARTİ BALIKESİR 1.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI İLHAN ERDİNÇ

BASİAD Başkanı İsa Tamer ÇELİK ve BASİAD Yönetim Kurulu ile bir araya gelen DP Milletvekili Adayı Sn.İlhan ERDİNÇ, Türkiye’nin önemli bir seçim sürecinden geçtiğini vurguladı.
Seçimlerde DP olarak bir yarışın içinde yer aldıklarını söyleyen ERDİNÇ, “2002 yılında 300 bin yeşil kart, bugün 9 milyona ulaştı” dedi. İthalattan kimsenin bahsetmediğini, ihracatın sürdüğünü kaydeden ERDİNÇ, “DP’nin bu seçimde hedefi 4.parti olarak meclise girmektir. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

BASİAD Başkanı ÇELİK de İlhan ERDİNÇ’e başarılar dileyerek, “Dış ticaret açığı devam ediyor ve dağ gibi büyüyor. Kimse buna ses çıkarmıyor. Ekonomide büyüme yakalandı. Ancak bu büyüme istihdamda yakalanamadı. Bu düşündürücüdür. Peki işsizlik niye azalmıyor? Bunu anlamakta güçlük çekiyoruz” diye konuştu.
Resim Galerisi