31 OCAK 2012 TARİHİNDE CUMHURİYET HALK PARTİSİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİM
BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


31 OCAK 2012 TARİHİNDE CUMHURİYET HALK PARTİSİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİM

CHP Balıkesir Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Haluk Ahmet Gümüş’ü, Dernek Merkezimiz Sütunlu Konakta yapılan toplantıda ağırlayan, BASİAD Başkanı İsa Tamer Çelik, milletvekilimizin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.
Toplantıda, BASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen Sn.Haluk Ahmet Gümüş, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi, Yeni Anayasa, Balıkesir’in Büyükşehir olması ve Dünyadaki ekonomik gelişmeler ile ilgili Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulundu. Bu ziyaretleri daha sık yapmak konusunda Yönetim Kurulumuz ile fikir birliğine varıldı. Sn.Milletvekilimiz en kısa zamanda Yönetim Kurulu Üyelerimizi T.B.M.M. de misafir etmek istediğini belirterek yeni Yönetim Kurulumuza yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.